facebook

logo

Wyjazdy nad morze

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów, działamy nieprzerwanie od 1991 roku, najpierw jako jednoosobowa działalność gospodarcza, obecnie Przewozy Autokarowe Tatarzyński Sp. z o.o.

Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Obecnie dysponujemy ponad dwudziestoma autokarami z różną ilością miejsc (od osiemnastu do pięćdziesięciu) w zależności od potrzeb klienta.

Realizujemy wyjazdy zorganizowane (wycieczki szkolne, pracownicze, kolonie, obozy i inne), obsługujemy uroczystości rodzinne (wesela, chrzciny, komunie, urodziny, pogrzeby), wyjazdy pracownicze (dowozy na lotnisko, imprezy integracyjne, dowozy pracowników do zakładu pracy) i wiele innych.

KUP BILET

Przewozy autokarowe

 • 01.

  Posiadamy wieloletnie doświwdczenie w świadczeniu przewozów pasażerskich w kraju i europie.

 • 02.

  Dysponujemy własnym zapleczem warsztatowym, co gwarantuje stałą kontrolę techniczną nad taborem i bezpieczeństwo podróżnych.

 • 03.

  Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim stażem i wysokim poziomem kwalifikacji.Z NAMI DOJEDZIESZ BEZPIECZNIE DO CELU.

Przewozy pracownicze

Świadczymy usługę - przewozy autokarowe pracownicze dla wielu dużych zakładów przemysłowych, w systemach dwu i trzyzmianowym. Na rynku transportu osobowego w przewozach autokarowych pracowniczych działamy już od 2005 roku. Z uwagi na wielkość i różnorodność taboru, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta pod względem jakości i ilości pojazdów.

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty w transporcie drogowym przewozu osób. Nasze doświadczenie pozwala nam zaplanować każdy szczegół dowozu pracownika, począwszy od miejsca, w którym ma być odebrany zakończywszy na miejscu dowozu. Obecnie każdego dnia dowozimy do pracy około 200 osób na terenie województwa lubuskiego.

Zapewniamy bezpieczne dojazdy, kierowcy z dużym stażem zapewniają bezpieczną i spokojna jazdę.
Gwarantujemy punktualność i rzetelność, zapewniamy fachowe doradztwo.

Zaufało nam wiele firm z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Nasza firma Przewozy Autokarowe Tatarzyński Sp. z o.o. zaprasza na spotkanie i negocjacje.

Nasz zespół

RYSZARD TATARZYŃSKI

prezes
tel. +48 510 992 728

ZBIGNIEW WINKSZNO

kierowca

Nasze atuty

 • Jesteśmy firmą przyjazną klientowi. Naszym celem jest świadczenie usług przewozowych, pasażerskich wg najwyższych standardów.

 • Obsługujemy przewozy pasażerskie na dowolnych trasach w całej europie. Jesteśmy elastyczni i zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta.

 • Posiadany tabor jest zawsze w 100% gotowy do trasy a nasi kierowcy to doświadczeni i kompetentni pracownicy.

Wyjazdy

Już od 1-go czerwca uruchamiamy stałe kursy pasażerskie nad morze do Międzyzdroji. Wyjazdy jednodniowe w cztery dni tygodnia: środa, piątek, sobota, niedziela.
CENA BILETU ,00 ZŁ ZA OSOBĘ

Uruchamiamy stałe kursy pasażerskie do Pragi. Wyjazdy w każdą ostatnią sobotę miesiąca.
CENA BILETU ,00 ZŁ ZA OSOBĘ

-